Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

Сергій Пушкар, учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище, став учасником Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій, присвяченого 25-й річниці незалежності України, який проходив на базі Національного еколого – натуралістичного центру у м. Києві. 

Учасники Фестивалю, а це юннати з усієї України, презентували свої досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, демонстрували знання свого краю, своїх земляків, чиїми іменами звеличена країна. Сергій Пушкар виступив із презентацією «Помолися щиро хоч хвилину
за героїв тих, що піднялись захищати рідну Україну», у котрій розповідається про збереження пам’яті про односельчан, учасників УПА, які загинули за незалежність України від рук німецьких нацистів та радянських енкаведистів. Сергій презентував також діяльність аграрного об’єднання, лісництва, юних музеєзнавців, волонтерів школи. Фестиваль тривав з 6 по 10 червня. У програмі перебування учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище у Києві були участь у  еколого-патріотичній грі «Паросток», конкурсах, майстер-класах, екскурсіях.

Валентина Шнит, директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище