Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

         Гамірно, весело та водночас урочисто було в дошкільному навчальному закладі №3,  що  у  місті  Ківерці  23 серпня 2016 року  у  день святкування Дня Державного прапора України та 25–ої річниці незалежності України.

        Після урочистого виконання Гімна нашої держави діти з цікавістю слухали слова ведучої про ці урочисті події. Простими і зрозумілими для них словами вони розповідали, що для них є «Батьківщина», розповідали про її головні символи: Тризуб, Прапор та Гімн, уважно слухали давню легенду про Україну та казку «Мати України і її сини».

       Що ж дарували діти рідній Україні в День її народження? Це були щирі дитячі вірші вихованців старших груп: Мелани Клепанчук, Міши Сангрета, Марії Шилан, Віки Тімановської, Софії Гринюк, Софійки Валігури, Андрійка Нелипюка, Віталіни Друкачук. Просто і доступно розповідала вихованка середньої групи Поліна Комарова про наш герб Тризуб. А ще діти співали: «Ми діти твої, Україно», «Як у нас на Україні», «Нова Україна».

       Не обійшлося без запальних таночків. «Веселі черевички» під веселу  українську мелодію вистукували у таночку дівчаток старших груп. У словесних іграх діти розповідали які вони, чого вже навчились у садочку, називали улюблені українські страви, імена дівчаток і хлопчиків.

      Ведуча бажала дітям у цей урочистий день вирости здоровими, щасливими і своєю працею, знаннями, вміннями прославляти рідну Україну  в майбутньому, поважати свій народ, свою мову, берегти волю і незалежність України.

      Чистого безхмарного неба, яскравого сонечка, що звеселяє душу,  бажали дітям педагоги та батьки. І нехай яскрава райдуга як в однойменній пісні «Райдуга» світить над маленькими голівками. А загальне фото милує око наших дітей, педагогів, що долучились до проведення свята, музичних керівників Катерину Хому та Людмилу Мороз та батьків вихованців.                   

                   Живи, Україно, для краси, для сили, для правди, для волі.

                                Ми бажаємо Вітчизні щастя, миру, добра!

 

                                                                 С.Й.Чернота, вихователь-методист ДНЗ №3