Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з 12 по 15 вересня відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну.

Конкурс проводився з метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури; набуття практичних вмінь та навичок по створенню флористичних робіт; підготовки молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера; обмін кращим досвідом роботи з флористики та фітодизайну та ознайомлення з сучасними тенденціями у флористиці. Для участі у фінальному етапі конкурсу були запрошені команди – переможці відбіркового етапу. У відбірковий етап конкурсу потрапили і вихованці гуртка народної творчості Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості  (керівник Довгаль А.П.). Флористична композиція «Золота рибка», створена умілими руками Довгаль Анастасії, Павлович Анастасії, Ковальчук Дарини (учні ЗОШ І-ІІ ст. с. Борохів), вразила яскравістю, красою, продуманим підбором квітів та аранжування. Творчо та винахідливо діти підійшли до захисту виготовленої композиції. Журі та всі присутні були розчулені дитячими мріями, з якими діти зверталися до золотої рибки:

На блакитній хвилі рибка ожива,

Та ця рибка не проста, наша рибка золота.

Як у казці, всі бажання

Здійснить рибка без вагання.

Для сестрички, мами й тата

Здоров’я просим ми багато,

А для всієї України попросим щастя у рибини,

Попросим злагоди й любові,

Не треба більше болі й крові,

Не треба більше сліз дитини,

Ми хочем миру в Україні.

У підсумку команда Волинської області виборола почесне ІІ місце. Вітаємо юних натуралістів Ківерцівщини з вагомою перемогою.

 

 Стецькович Анна, директор ЕНЦ