Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

В сучасних умовах головним завданням навчання і виховання учнів загальноосвітніх шкіл є формування громадянина, свідомого, креативного, здатного виконувати різні соціальні ролі. Цій проблемі був присвячений семінар педагогів–організаторів на тему «Формування особистості майбутнього громадянина за допомогою ігрової діяльності», що відбувся у ЗОШ І-ІІ ст. с. Омельне. 

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Омельне діє дитяче козацьке об’єднання, яке засобами ігрових технологій, у невимушеній формі виховує повагу до національних традицій, героїчних сторінок історії України, сприяє здруженню дитячого колективу. До презентації діяльності учнівського самоврядування були залучені учні-лідери Рогак Катерина і Оніщук Дарина, які познайомили із роботою дитячого об’єднання та проектом «Пам’ятай про тих, хто тебе захищає» волонтерського загону «Добротворець». Для присутніх педагогів–організаторів було цікаво обмінятися досвідом щодо організації діяльності учнівського самоврядування у 1-4 класах. Педагог–організатор, координатор роботи учнівського самоврядування у ЗОШ І-ІІ ст. с. Омельне Панібрац Анна розповіла про гру – подорож «Козацькими стежками» для учнів молодшої ланки та провела ділову гру – засідання козацької ради із лідерами 5-9 класів. Всі переконалися, що активні форми роботи з дітьми зацікавлюють та розвивають дитячу ініціативу.

У роботі семінару взяла участь методист ЦДЮТ м. Ківерці Киричук Світлана, яка надала присутнім методичні рекомендації щодо  ведення обов’язкової документації педагога – організатора.

Наталія Гмитрук, методист РМК