Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

Перші дні жовтня були насиченими для лідерів учнівського самоврядування Ківерцівщини, адже відбулося традиційне заняття в рамках осінньої школи лідера, організоване районним методичним кабінетом відділу освіти та сектором молоді і спорту Ківерцівської райдержадміністрації.

 У перший день занять Школи учні-лідери вирушили у с. Липне. Особливе захоплення викликала екзотична для багатьох поїздка на конях до місця останньої криївки провідника УПА Василя Чепелюка на псевдо Перець та його побратимів.  Допомогла у організації екскурсії дирекція загальноосвітньої школи с. Липне. Лідерський вік – енд продовжився відвідинами фестивалю «Криївка Перця», спілкуванням із очевидцями подій, переглядом реконструкції бою вояків УПА та бійців НКВС.

Наступна зустріч лідерів учнівського самоврядування та педагогів – організаторів  на тему «Демократизація як важливий принцип шкільного життя» відбулася у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Олика.   Під час тренінгового заняття, яке провела методист районного методкабінету Гмитрук Н.М., учні мали змогу запропонувати свої ідеї щодо розвитку шкільної демократії. Роботу учнівського самоврядування ЗОШ І-ІІІ ст. смт Олика активно презентували члени учнівського парламенту школи та педагог – організатор Бондарчук Т.Ф. Наостанок вчитель Харковлюк В.П. провела цікаву екскурсію по пам’ятках стародавньої Олики.

Заняття осінньої школи лідера пройшли в творчій і теплій атмосфері,  були інформативними та пізнавальними.

Наталія Гмитрук, методист РМК