Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

Учитель не робить кар'єри. Він приходить

 у школу вчителем і йде у тому ж званні. Учителю

доводиться щороку, мало не щодня, починати

 спочатку,— і так усе життя. Але для справжнього

                                                                                                  вчителя це – не рутина, це – Місія.

27 грудня 2016 року у прес-центрі Волинської обласної ради відбулося  офіційне відзначення лауреатів обласної премії імені Й. Гошовського.  Премія вручається за значні досягнення у сфері освіти.

Згідно з рішенням обласної ради у 2016 році обласною премією імені Й. Гошовського відзначено п’ятьох  працівників освіти. Серед них – Наумчук Оксана Володимирівна, вчитель історії НВК «ЗОШ І ступеня – Ківерцівська районна гімназія».

Оксана Володимирівна належить до тих педагогів, які знаходяться у постійному творчому пошуку. ЇЇ уроки – цікаві, доступні, результативні. Ерудованість, вміння просто і доступно говорити про складне, вільне володіння історичним матеріалом, повага і вимогливість – це те, за що люблять вихованці свого вчителя.

Завдяки наполегливій, систематичній праці Оксана Володимирівна досягла значимих результатів роботи. З 2010 року підготувала 22 призера районних олімпіад з історії, серед яких 8 призерів обласних олімпіад. Двічі її вихованці були учасниками  Всеукраїнської олімпіади з історії. З 2012 року Оксана Володимирівна – керівник та тренер районної команди юних істориків. У 2013-2014 н.р. команда здобула ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі.

Один із векторів багатогранної діяльності вчителя – участь у науково-методичній роботі.  Оксана Володимирівна – переможець обласної виставки-конкурсу «Творчі сходинки педагогів Волині» (2012 рік), долучалася до апробації підручника з історії для  6 класу (2013рік), член журі районного етапу конкурсу «Вчитель року-2012», голова журі районної олімпіади з історії, учасник та співорганізатор  численних районних та обласних методичних заходів для вчителів суспільних дисциплін.

Професійну компетентність вчителя високо оцінено Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Оксана Володимирівна – член обласної творчої групи вчителів історії, неодноразовий член журі обласних олімпіад з історії. Глибокі фахові знання історії, психології, педагогіки та багатогранний викладацький досвід стали запорукою успішної роботи вчителя у складі авторського колективу по написанню підручника «Історія України, 8 клас» (автори: Бурнейко І.О.,Наумчук О.В., Крижановська М.Є., Штанько О.Ф.). Ще один навчально-методичний доробок цього авторського колективу – «Зошит з тематичного контролю знань учнів для підсумково-узагальнюючого уроку».

Щиро радіємо успіхам нашої колеги і бажаємо Оксані Володимирівні  втілення нових творчих ідей та педагогічних проектів!