Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

З метою  залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх  навчальних закладів,  у районі з 1жовтня по15 грудня 2016 року  було проведено І етап (шкільний) конкурсу, а з 16 – 30 грудня  2017 року ІІ етап (районний) конкурсу «Шкільна бібліотека» 2016/2017.

Наказом відділу освіти Ківерцівської РДА від 29.12.2016  № 340 «Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2016/2017 н.р.» підведені підсумки районного етапу. 

На конкурс було подано матеріали з 10 навчальних закладів та РМК: ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці, ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці, НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст. - Ківерцівська районна гімназія», ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сильне, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суськ, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липне,  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Прилуцьке, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Холоневичі, ЗОШ І-ІІ ст. с.Сокиричі. Шкільні бібліотекарі подали матеріали у 4 номінаціях: «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти» (1 робота), «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» (2 роботи), «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» (3 роботи), «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» (3 роботи), «Сучасний методист: новий формат діяльності» (1 робота).

Варто відзначити, що учасники Конкурсу виявили достатній фаховий рівень щодо організації роботи сучасної бібліотеки: забезпечення навчально-виховного процесу оперативним інформаційним обслуговуванням; створення в ЗНЗ  інформаційно-бібліотечного середовища як осередку виховання та освіти; сприяння у вихованні відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти; розкрили нові, ідеї та можливості щодо дитячої книги і читання.

За підсумками конкурсних змагань чотири роботи направлені на обласний (ІІІ етап конкурсу) у Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти м.Луцьк у номінаціях: «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти» (НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія»), «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Холоневичі), «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» (ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці), «Сучасний методист: новий формат діяльності» (РМК).

 

Вітаємо переможців конкурсу!