Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

16 лютого 2017 року на базі ЗНЗ І-ІІІ ст. с.Грем’яче проведено осередковий семінар-практикум для вчителів фізики «Застосування ігрових прийомів навчання під час вивчення фізики», метою якого було розкрити місце і роль ігрової технології в навчальному процесі, сполучення елементів гри та навчання а також розкрити функцій педагогічних ігор.

У роботі майстер-класу взяли участь вчителі фізики НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сильне, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Журавичі, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Городище, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Липне, ЗОШ І-ІІІ ст.с. Холоневичі, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Карпилівка, ЗОШ І-ІІ ст. с. Башлики, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грем’яче.

 Значення гри неможливо вичерпати й оцінити розважально-реактивними можливостями. У тому і є її феномен, що, будучи розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, у терапію, у модель типу людських відносин і проявів у праці.

Поняття «ігрові педагогічні технології» включає досить велику групу методів і прийомів організації педагогічного процесу у формі різних педагогічних ігор. На відміну від ігор взагалі, педагогічна гра має істотну ознаку - чітко поставлену мету навчання й відповідні їй педагогічні результати, які можуть бути обґрунтовані, виділені в явному вигляді й характеризуються навчально-пізнавальною спрямованістю. Ігрова форма занять створюється на уроках за допомогою ігрових прийомів і ситуацій, що виступають як засіб спонукання, стимулювання до навчальної діяльності.

Під час проведення майстер-класів захопливою та креативною виявилась робота учасників семінару, які демонстрували використання ігрових прийомів на уроках фізики та поза ними

Педагоги активно включались у діалог, висловлювали думки щодо значення ігрових технологій у розвитку ключових компетенцій школярів. Учасники мали можливість «перевтілючись» взяти активну участь у педагогічних іграх «МЕМО», «Пошук скарбів», «Інформайійна квітка», «Розумний куб», «Чи знаєте ви формули?», «Суд над внутрішньою енергією», у яких продемонстрували творчі та акторські здібності, культуру спілкування.

 Завершилась робота майстер-класу обміном враженнями від проведеного семінару, які засвідчили про необхідність та значимість, особливо для молодих педагогів, таких заходів.

Л.Г.Власюк, методист РМК