Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

    21 лютого 2017 року двері Ківерцівського краєзнавчого музею гостинно відчинились для сорока учасників районного семінару вчителів історії. Семінар на тему “Виховання громадянськості і патріотизму засобами краєзнавства, екскурсій, проектної діяльності “ підготували та провели вчителі історії Ківерцівської ЗОШ I- III ст. №4 – Ващинець Світлана Йосипівна, Чиж Тетяна Іванівна та Коровицька Лариса Петрівна.

    Захід розділявся на три блоки.

     Перші слова привітання та обґрунтування актуальності обраної теми семінару прозвучали від методиста районного відділу освіти – Величко Надії Макарівни.

     Краєзнавча робота є цікавою та багатогранною і саме вчителі історії повинні прищеплювати любов до рідного краю, району, міста чи села. На дані аспекти наголошували під час зустрічі директор Ківерцівського краєзнавчого музею Степан Володимирович Войчик та методист – Галина Семенівна Слатиніна. Присутні мали змогу ознайомитись з новинками краєзнавчої літератури, послухати екскурсію, зустрітися з автором картин, які представлені в музеї – Василем Антоновичем Фурсом.

Учасники семінару продовжили свою роботу у ЗОШ № 4. Після щирих слів привітання директора школи Наталі Миколаївни Беньковської історики району мали захопливу зустріч з представниками Ківерцівського національного природного парку « Цуманська пуща». Заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Юлія Грицюк виступила з презентацією « З невідомої історії Ківерцівщини: гута в Богуславці та бронепоїзд « Хунхуз»».

     Світлана Йосипівна та Лариса Петрівна поділилися власними здобутками у галузі краєзнавчої роботи: презентація роботи в МАН, мультимедійні проекти, використання краєзнавчих матеріалів на уроках та позаурочний час. Вчитель Ківерцівської ЗОШ I – III ст.. № 3 Тамара Дмитрівна Кушнірук представила власний методичний посібник « Ківерці відомі і невідомі».

      Виховний захід « Ви підете у рай, бо пекло пережили…» представила разом з учнями 11Б та 10Б класів вчитель історії Тетяна Іванівна Чиж. Виступ старшокласників нікого не залишив байдужим, пройшов через кожне серце присутніх.

       Семінар закінчився методичним меседжем.

        Дякуємо усім присутнім за теплі слова і чудову зустріч – обмін досвідом.

                                            Лариса Коровицька

                                             вчитель історії Ківерцівської ЗОШ I – III ст. № 4.