Офіційний сайт Ківерцівської райдержадміністрації та Ківерцівської райради
Наші партнери

Наші контакти

Адреса: 45200, м.Ківерці, вул.Киричука, 1
Тел./факс: (03365) 2-13-58
E-mail: rayvo_ki@lt.ukrtel.net

  
                                            23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року у районі. За інформацією з  двох         пунктів     тестування:ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Ківерці та ЗОШ І-ІІІ

  ступенів №4 м. Ківерці участь у тестуванні з української мови  взяли 404 особи.

9 учасників не з’явились у пункти тестування. Із цьогорічних випускників лише один учень не взяв  участі у ЗНО, у зв’язку із хворобою.

Усі учасники з’явилися до пунктів тестування без запізнень та з усіма обов’язковими документами.

Проведення ЗНО у пунктах  тестування забезпечували  71 педагогічний працівник з чітким дотриманням процедури ЗНО. Відсутні були  громадські спостерігачі і представники засобів масової інформації.

За підсумками ЗНО з української мови та літератури у пунктах тестування не надійшло апеляційних заяв щодо порушення процедури проведення тестування.

У пункті тестування загальноосвітньої  І-ІІІ ступеня №4 під час технологічної  перерви для забезпечення рівних умов під час виконання сертифікованої роботи працівником поліції охорони за допомогою метало детектора здійснювався контроль за  дотриманням учасниками вимог щодо заборони мати при собі засобів зв’язку, пристроїв  зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремих елементів, які є складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв.

Під час  технологічної перерви у цьому пункті тестування було виявлено порушення учасником процедури ЗНО, в учня однієї зі шкіл району було виявлено при собі телефон. Як наслідок,  учасник був позбавлений права на продовження виконання сертифікаційної роботи та вилучений із пункту тестування. Згідно нормативних документів цьому учаснику буде виставлено нуль тестових балів, що відповідає одному балу за ДПА. Відповідно до документа про освіту за ДПА з цього предмета виставляється 1 (один) бал.